Izvērtēs Valsts zemes dienesta ģenerāldirektora darbu 11.11.2004


Ceturtdien, 11.novembrī, Rīgā. Tieslietu ministre Vineta Muižniece pēc vairāku Valsts zemes dienestu darbinieku parakstītas sūdzības saņemšanas ierosinājusi dienesta pārbaudi, kur tiks izvērtēta Valsts zemes dienesta ģenerāldirektora Gunta Grūbes darbība.

Ministre saņēmusi zemes dienesta Lielrīgas reģionālās nodaļas struktūrvienību vadītāju parakstītu vēstuli, kurā pausta neapmierinātība ar ģenerāldirektora darba stilu un personāla politiku, kā arī informācija par iespējamām zemes dienesta saimnieciskās darbības neatbilstībām Valsts pārvaldes likuma un Komerclikuma prasībām.

Vēstules parakstītāji lūguši Tieslietu ministriju iepazīties ar situāciju VZD, bet Valsts civildienesta pārvaldei tiek lūgts operatīvi izvērtēt VZD ģenerāldirektora atbilstību ieņemamajam amatam, kā arī izvērtēt Grūbes pieņemtos lēmumus attiecībā uz VZD Lielrīgas reģionālo nodaļu.

12.novembrī ministre tiksies ar Valsts zemes dienesta ģenerāldirektoru Gunti Grūbi, lai uzklausītu amatpersonas sniegtos paskaidrojumus par situāciju iestādē.

Pieteikties jaunumiem e-pastā


Lūdzu, ievadiet e-pasta adresi, uz kuru vēlaties saņemt jaunumus no Tieslietu ministrijas mājaslapas.