Valsts zemes dienesta darbinieces augsti novērtētas Laba servisa kustības kampaņā 07.12.2017


Ceturtdien, 7. decembrī, Valsts kanceleja svinīgajā ceremonijā godināja valsts pārvaldes darbiniekus, kuru atsaucību klientu apkalpošanas jomā augsti novērtējuši iedzīvotāji. Starp visaugstāk novērtētajiem iestāžu darbiniekiem iekļuvušas arī Valsts zemes dienesta Daugavpils klientu apkalpošanas centra konsultante Anna Urbanoviča un Valsts zemes dienesta Vidzemes reģionālās nodaļas klientu apkalpošanas konsultante Tamara Adamoviča (Tamara Adamovich).

 

Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Raivis Kronbergs atzīmē: “Apkalpošanas kultūrai ir ārkārtīgi liela nozīme, ne vien tāpēc, ka tas tiešā veidā ietekmē vērtējumu par pašu iestādi, bet arī veido attieksmi pret valsts pārvaldi kopumā, tāpēc esam patiesi lepni un gandarīti, ka Tieslietu ministrijas padotības iestādē strādā darbinieki, kuru atsaucību, cilvēcību un labas apkalpošanas spējas augsti novērtējusi mūsu sabiedrība. Paldies arī Valsts kancelejai par šādu iniciatīvu un kampaņas rīkošanu, ļaujot mums ieraudzīt pašus labākos jomas speciālistus, kā arī iedvesmoties no viņu panākumiem.”

 

Starp TOP3 visaugstāk novērtētajiem iestāžu darbiniekiem ir iekļuvusi Valsts zemes dienesta Daugavpils klientu apkalpošanas centra konsultante Anna Urbanoviča, TOP20 labāko vidū - Valsts zemes dienesta Vidzemes reģionālās nodaļas klientu apkalpošanas konsultante Tamara Adamoviča (Tamara Adamovich).

 

Klientu apkalpošanas Goda balvas pasniegšanas ceremonijā kopumā godināja 20 valsts iestāžu klientu apkalpošanas speciālistus no visas Latvijas – Alūksnes, Balviem, Bauskas, Gulbenes, Madonas, Rēzeknes, Rīgas, Smiltenes, Talsiem. Trīs visaugstāk novērtētie speciālisti, kuru profesionalitāti un laipno apkalpošanu uzteica iedzīvotāji, saņemēma Goda balvas.

 

Papildu informācija:

Ar laba servisa kustību valsts pārvaldē jau trešo gadu pēc kārtas Valsts kanceleja aicināja iedzīvotājus novērtēt izcilu klientu apkalpošanu un balsot par atsaucīgiem valsts iestāžu darbiniekiem.

 

 

 

Alise Adamane

Tieslietu ministrijas

Komunikācijas un tehniskā nodrošinājuma nodaļas

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālrunis: 67036920

E-pasts: Alise.Adamane@tm.gov.lv

 

 

Pieteikties jaunumiem e-pastā


Lūdzu, ievadiet e-pasta adresi, uz kuru vēlaties saņemt jaunumus no Tieslietu ministrijas mājaslapas.