Nozares ziņas


Solis pretī Latvijas Patentu informācijas centru tīkla attīstībai

17.10.2017 2017. gada 15. martā Minhenē Patentu valdes direktors Sandris Laganovskis un Eiropas Patentu iestādes (EPO) prezidents B.Batistelli (Benoît Battistelli) parakstīja sadarbības plānu patentu jomā turpmākajiem trim gadiem.

Patentu valde stiprina sadarbību intelektuālā īpašuma jomā 57. WIPO Ģenerālās Asamblejas laikā

16.10.2017 No 2017. gada 2. līdz 11. oktobrim Ženēvā, Šveicē norisinājās 57. Pasaules Intelektuālā īpašuma organizācijas (WIPO) dalībvalstu Ģenerālā Asambleja (General Assemblies), kuru vadīja ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijas Republikas Pastāvīgajā pārstāvniecībā Apvienoto Nāciju Organizācijā (ANO) Ženēvā Jānis Kārkliņš.

Jauna grāmata: No krimināltiesību normu interpretācijas līdz kvantu krimonoloģijai

10.10.2017 „Latvijas Vēstneša” Grāmatu apgādā klajā nākusi Jāņa Baumaņa monogrāfija „No krimināltiesību normu interpretācijas līdz kvantu kriminoloģijai”.

VTEB ekspertu dalība kvalitātes darba grupā

10.10.2017 Valsts tiesu ekspertīžu biroja kvalitātes vadītāja M.Alksne un Dokumentu ekspertīžu departamenta direktors V.Freidenfelds piedalīsies Eiropas Tiesu ekspertīžu iestāžu asociācijas (ENFSI) Kvalitātes un kompetences darba grupas (QCLG) ikgadējā sanāksmē, kas šogad no 10. līdz 12.oktobrim notiek Bledā, Slovēnijā.

Eiropa iepazīst Latvijas praksi tiesību aktu konsolidēšanā

06.10.2017 Eiropas Komisijas (EK) darbinieku informatīvās vizītes Latvijā laikā “Latvijas Vēstneša” pārstāvji prezentē oficiālā izdevēja darbību, tostarp tiesību aktu pieejamības nodrošināšanu vietnē Likumi.lv.

Turpinās apmācības tiesnešiem par intelektuālo īpašumu

05.10.2017 Pagājušajā nedēļā, no 27. līdz 28. septembrim, Liepājā norisinājās apmācības intelektuālā īpašuma tiesību aizsardzības jautājumos, kas vienuviet pulcēja Latvijas tiesnešus, kuru ikdienas darbs ir saistīts ar intelektuālo īpašumu un tā aizsardzību.

“Jurista Vārds” ielūdz uz autoru un lasītāju tikšanos Latgalē!

04.10.2017 Turpinot tradīciju pulcināt savus autorus un lasītājus kopīgos pasākumos, ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas un Daugavpils Universitātes atbalstu "Jurista Vārds" šā gada 12. oktobrī rīko redakcijas tikšanos ar lasītājiem.

Arī šoruden tiesībzinātnes studenti saņems “Jurista Vārdu” bez maksas

03.10.2017 Šodien atklāta specializētā žurnāla "Jurista Vārds" rudens akcija vairākās Rīgas augstskolās.

Patentu iestāžu ekspertu 7. sanāksme papildu aizsardzības sertifikātu jautājumos

03.10.2017 Šā gada 25. un 26. septembrī Rīgā notika Eiropas valstu patentu iestāžu ekspertu 7. sanāksme papildu aizsardzības sertifikātu jautājumos.

OECD eksperti aicina uzņēmējus piedalīties organizētajās fokusgrupu intervijās

29.09.2017 OECD (Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas Publiskās pārvaldības un Teritoriālās attīstības direktorāts) eksperti būtu pateicīgi, ja uzņēmēji atsauktos piedalīties OECD organizētajās fokusgrupu intervijās, daloties ar savu viedokli par problēmām un trūkumiem, kas traucē mūsdienīgai uzņēmējdarbības videi.

Pieteikties jaunumiem e-pastā


Lūdzu, ievadiet e-pasta adresi, uz kuru vēlaties saņemt jaunumus no Tieslietu ministrijas mājaslapas.