Informācija presei
1

Laipni aicinām mediju pārstāvjus piedalīties piektdien, 13. maijā, Tieslietu ministrijas un valdības izveidotās PSRS okupācijas zaudējumu aprēķināšanas komisijas[1] organizētajā starptautiskā konferencē “Iedomātā savienība: dezinformācijas loma PSRS un Krievijas politikā”. Konferences mērķis ir analizēt dezinformācijas ietekmi uz sabiedrību pagātnē un mūsdienās, kā arī rast atbildes uz jautājumu, kā mazināt tās ietekmi nākotnē.

Konferencē piedalīsies pētnieki, eksperti un politiķi no Latvijas, Lietuvas, Ukrainas, Polijas un Apvienotās Karalistes, uzstājoties ar referātiem un piedaloties paneļdiskusijās.

Konference notiks Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē, vienlaikus tiks nodrošināta tiešraide. Norādām, ka konferences darba valodas būs latviešu, angļu un krievu. Konferences programma un tiešraides saites pieejamas šeit.

Mediju pārstāvji aicināti piedalīties konferencē, iepriekš piesakoties līdz 2022. gada 12. maija plkst.16.00 pie Evijas Rimšānes, nosūtot vārdu, uzvārdu un pārstāvēto mediju uz e-pastu: Evija.Rimsane@tm.gov.lv

Vairāk par konferenci Tieslietu ministrijas tīmekļa vietnē.

 


[1] Komisija PSRS totalitārā komunistiskā okupācijas režīma upuru skaita un masu kapu vietu noteikšanai, informācijas par represijām un masveida deportācijām apkopošanai un Latvijas valstij un tās iedzīvotājiem nodarīto zaudējumu aprēķināšanai.