Informācija presei
attēls

Sertificētu mediatoru padome piedāvā bezmaksas mediatoru konsultācijas ģimenes strīdos arī tiešsaistē, lai sniegtu atbalstu ģimenēm tādu strīdu un domstarpību risināšanā, kas skar bērnu intereses.

No 2020. gada 1. janvāra Tieslietu ministrija sadarbībā ar Sertificētu mediatoru padomi īsteno projektu “Bezmaksas mediācija ģimenes strīdos”, kura ietvaros ir iespējams saņemt sertificēta mediatora bezmaksas pakalpojumus dažāda veida ar bērnu interesēm saistītu ģimenes strīdu risināšanā. Projekta ietvaros bez maksas tiek nodrošinātas pirmās piecas mediācijas sesijas, katra 60 minūšu apmērā. 

Sertificētu mediatoru sarakstu, kuri strādā attālināti tiešsaistē un sniedz konsultācijas projekta ietvaros, kā arī vispārēju informāciju par bezmaksas mediācijas procesu ģimenes strīdos var atrast Sertificētu mediatoru padomes mājaslapā http://sertificetimediatori.lv.

Situācijā, kad rodas grūtības vienoties par mediatora izvēli vai ir kādi citi jautājumi par mediācijas pakalpojumu attālināti, aicinām sazināties ar Sertificētu mediatoru padomi pa konsultatīvo tālruni 28050777 darba dienās laikā no pulksten 9:00 līdz 19:00 vai rakstiet smp@mediacija.lv.

Šogad projekta ietvaros iespēju risināt domstarpības ar sertificēta mediatora palīdzību jau izmantojušas personas simts gadījumos.