Informācija presei Jaunumi
jpils

Ņemot vērā situāciju plūdu skartajā Jēkabpilī, Tieslietu ministrija seko līdzi situācijai un ir saziņā ar tieslietu resora iestāžu vadību, lai nodrošinātu gan darbiniekiem, gan klientiem drošu pakalpojumu sniegšanu.

Uz šo brīdi Tieslietu ministrija informē, ka:

  • Valsts probācijas dienesta Zemgales teritoriālās struktūrvienības Jēkabpils 1.un 2.nodaļa no 16. janvāra līdz 18. janvārim nepieņems probācijas klientus un apmeklētājus klātienē. Nepieciešamības gadījumā aicinām sazināties ar Valsts probācijas dienestu, zvanot uz 25677391, 26694960.
  • Valsts zemes dienestā klientu apkalpošana Jēkabpilī, Neretas ielā 39, notiks kā parasti, saskaņā ar ierasto darba laiku,  - otrdienās pēc iepriekšēja pieraksta. Pieteikties klientu apkalpošanas centra apmeklējumam var zvanot pa tālruni 67038800 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi info@vzd.gov.lv. No 16. janvāra uz nenoteiktu laiku (līdz turpmākajai informācijai) nebūs pieejami Valsts zemes dienesta Latgales reģionālās pārvaldes Jēkabpils arhīva (Neretas ielā 39) glabātavā esošie nedigitalizētie dokumenti. Pakalpojuma izpilde tiks atsākta tiklīdz tas būs iespējams. 
  • Zemgales rajona  tiesa Jēkabpilī, Neretas ielā 39, darbu turpina ierastajā režīmā – pārsvarā darbs tiek organizēts attālinātā režīmā, taču vienlaikus tiek nodrošināta arī klātienē gan klientu apkalpošana, gan tiesas sēdes.

Informējam, ka iestādes, mainoties plūdu skartajām teritorijām, kā arī sekojot pašvaldības un atbildīgo dienestu norādēm, var nekavējoties pieņemt lēmumu mainīt iestāžu sniegto pakalpojumu apjomu klātienē, tādēļ aicinām sekot līdzi informācijai iestāžu tīmekļvietnēs un sociālo tīklu kontos.

Aicinām izmantot tieslietu resora iestāžu sniegtos e-pakalpojumus un sazināties ar iestādēm e-vidē.