Informācija presei
J.Bordāns

Šī gada 1. decembrī un 2. decembrī Ministru prezidenta biedrs, tieslietu ministrs Jānis Bordāns dosies darba vizītē uz Liepāju, lai ar tiesu priekšsēdētājiem pārrunātu aktuālos tiesu darba jautājumus un apsekotu Liepājas cietuma teritorijā notiekošos atmežošanas darbus.

1. decembrī Ministru prezidenta biedrs, tieslietu ministrs J.Bordāns tiksies ar Kurzemes rajona tiesas un Kurzemes apgabaltiesas vadību, lai informētu un pārrunātu aktuālos jautājumus saistībā ar tiesu darbu. Vizītes ietvaros J.Bordāns arī sveiks tiesnešus, kuri ir saņēmuši Tieslietu ministrijas apalvojumus par nozīmīgu ieguldījumu Tieslietu ministrijas, tieslietu sistēmas un Latvijas tiesību sistēmas attīstībā un darba pienākumu priekšzīmīgu pildīšanu: ar I pakāpes Atzinības rakstu un “zelta” spalvu Kurzemes apgabaltiesas tiesnesi Vinetu Vaiteku, ar II pakāpes Atzinības rakstu un “sudraba” spalvu - Kurzemes rajona tiesas tiesnesi Dinu Rīnu un tiesnesi Arni Lapiņu.

2. decembrī J.Bordāns tiksies arī ar Liepājas domes priekšsēdētāju Gunāru Ansiņu, lai pārrunātu sadarbības iespējas, paplašinot tiesu pakalpojumu pieejamību Liepājas novada iedzīvotājiem – Liepājas klientu apkalpošanas centrā nodrošinot iespēju saņemt klātienes konsultācijas iedzīvotājiem par tieslietu sistēmas pakalpojumiem un iespējām tos izmantot e-vidē.

Tāpat 2. decembrī tieslietu ministrs kopā ar Ogres tehnikuma direktori Ilzi Branti un Liepājas domes priekšsēdētāju apmeklēs jaunā Liepājas cietuma būvniecībai paredzēto teritoriju, lai apsekotu teritorijā notiekošo atmežošanas darbu izpildi, kurus plānots pabeigt tuvāko dienu laikā.

Mediju iespējas:

2021. gada 2. decembrī iespējams fotografēt un filmēt jaunā Liepājas cietuma būvniecībai paredzēto teritoriju, kā arī saņemt klātienes intervijas par atmežošanas darbu izpildi un jaunā Liepājas cietuma projekta virzību ar Ministru prezidenta biedru, tieslietu ministru Jāni Bordānu, Ogres tehnikuma direktori Ilzi Branti un Liepājas domes priekšsēdētāju Gunāra Ansiņu. Lūgums mediju pārstāvjiem pieteikties pie Tieslietu ministrijas Komunikācijas departamenta direktores Lanas Mauliņa pa e-pastu Lana.Maulina@tm.gov.lv līdz 2021. gada 1. decembrim. Par intervijas laikiem informācija tiks sniegta pēc pieteikšanās.

Papildu informācija:

Jau ziņots, ka 2021. gada 8. novembrī tika uzsākti Liepājas cietuma teritorijas atmežošanas darbi, lai to sagatavotu jaunā Liepājas cietuma būvniecībai. Darbus veic Ogres tehnikuma mežsaimniecības jomas profesionālās izglītības programmas audzēkņi.