Informācija presei
RSU studenti aicina uz diskusiju tieslietu ministri
Rīt, 12.martā, tieslietu ministre Baiba Broka tiksies ar Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studentiem. Tikšanās mērķis ir iepazīstināt tiesību un politikas zinātnes studentus ar karjeras iespējām jurisprudences nozarē, tā paredzēta brīvas diskusijas formā, kuras centrālās tēmas būtu jurista darba ikdiena, darba pienākumi, izaicinājumi darbā, darbam nepieciešamās prasmes, kompetences un personības īpašības, kā arī ieteikumi studentiem, kā sākt savas karjeras veidošanu jurisprudences nozarē.
Tieslietu ministre Broka stāstīs arī par savu profesionālās darbības  ceļu līdz pašreizējam amatam, īpaši uzsverot, cik svarīgi dzīvē ir izvēlēties pareizo profesiju: „Tas ir jāsajūt ar sirdi, jo sava profesija ir jāmīl un jābūt skaidrai apziņai, ka tieši caur šo profesiju Tu sabiedrībai vari sniegt visvairāk. Katra mācība ir vērsta uz dziļāku sevis izpratni. Tikai tad Tu vari būt īsteni noderīgs līdzcilvēkiem un valstij kopumā.”
Profesionālā pēcpusdiena notiks 12. martā, plkst.16.00, RSU Hipokrāta auditorijā. Diskusiju organizē RSU Studentu servisa Karjeras centrs.               Līga Ādamsone Tieslietu ministres preses sekretāre Tālr. 67036759; 29334423 e-pasts: Liga.Adamsone@tm.gov.lv