Informācija presei Jaunumi
1

Trešdien, 12. jūnijā no plkst. 13.30-17.00 Brīvības bulvārī 36, Tieslietu ministrija organizē informatīvu pasākumu reliģiskajām organizācijām "Reliģisko organizāciju drošas darbības aspekti".

Pasākumā tiks skaidroti reliģiskajām organizācijām ikdienā nozīmīgi jautājumi, lai nodrošinātu korektu rīcību saistībā ar noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas jomas risku pārvaldību, korekti noteiktu un atklātu patiesos labuma guvējus, kā arī lai organizācijas būtu informētas par savām tiesībām un pienākumiem, nodrošinot reliģisko organizāciju fiziskās un kibervides drošību.

Pasākumā piedalīsies pārstāvji no:

  • Finanšu izlūkošanas dienesta, lai iepazīstinātu ar noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas jomas aspektiem;
  • Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra, lai skaidrotu par reliģisko organizāciju patieso labuma guvēju noteikšanas un atklāšanas prasībām;
  • Valsts policijas, informējot par reliģisko organizāciju fiziskās un kibervides drošības nodrošināšanas aspektiem.

Dalība pasākumā iespējama tikai reģistrētiem dalībniekiem, aizpildot pieteikšanās formu šeit. Pieteikšanās pasākumam iespējama līdz 10.jūnija plkst. 10.00. Pēc minētā laikā reģistrēšanās iespēja tiks slēgta.