Šodien tieslietu ministrs Jānis Bordāns Erevānā tikās ar Armēnijas tieslietu ministru Hrairu Tovmasjanu ( Hrair Tovmasyan) un ministra vietniekiem Aramu Orbeljanu (Aram Orbelyan) un Jegišehu Kirakosjanu (Yeghisheh Kirakosyan). 

Ministri tikšanās reizē pārrunāja abu valstu aktuālos tiesu iekārtas uzlabošanas un sodu izpildes sistēmas sakārtošanas jautājumus, izvērtējot šajās jomās līdzīgas problēmas un vienojoties par kopīgu sadarbību, meklējot efektīvus risinājumus. 

Jānis Bordāns un Hrairs Tovmasjans apsprieda Latvijas Tieslietu ministrijas realizēto Twinning projektu Armēnijā un tā turpmāko virzību. 

Kopš 2012.gada augusta Tieslietu ministrija sadarbībā ar Valsts valodas centru un Vācijas Starptautiskās tiesiskās sadarbības fondu īsteno daudzpusēju valstu sadarbības (Twinning) projektu „Eiropas Savienības tiesiskās sadarbības politikas harmonizācija un Tulkošanas Centra kapacitātes stiprināšana tieslietu sektora terminoloģijā un metodoloģijā”. Projekta īstenošana plānota līdz 2014.gada augustam. 

Tieslietu ministrs Jānis Bordāns vizītes laikā Armēnijā piedalīsies Eiropas Padomes konferencē „Eiropas tiesību standarti un rīcības brīvības iespējas Eiropas Padomes dalībvalstīm”, kas notiek Erevānā no 3.-5.jūlijam.

Jānis Bordāns un Hrairs Tovmasjans 03.07.2013. Erevāna
Jānis Bordāns un Hrairs Tovmasjans 03.07.2013. Erevāna 


Līga Ādamsone 
Tieslietu ministra preses sekretāre 
e-pasts: Liga.Adamsone@tm.gov.lv ; 
Tālr. 67036759; 29334423